Kreacja wizualna

Niezależnie od materii z jaką przychodzi nam pracować, zawsze staramy się tworzyć wyjątkowy design i identyfikację wizualną, począwszy od logotypu, przez formy drukowane, po projekty multimedialne, takie jak strony internetowe, filmy i animacje.

Strony internetowe

Prezentacja w Internecie może mieć wielki wpływ na sprzedaż, zwiększać wiarygodność firmy i pomagać w pozycjonowaniu. Obserwowany ostatnio trend "mobile first", świadczy o tym, że w wirtualnej rzeczywistości zaczynają dominować urządzenia mobilne i przygotowanie stron musi to uwzględniać.

Multimedia

Najprostszą formą przyciągnięcia uwagi jest ruch. Profesjonalnie przygotowana animacja, film lub prezentacja może nie tylko być reklamą wyświetlaną na takich nośnikach jak telebimy, telewizory czy reklamy w sieci, co raz szybszy Internet pozwala umieszczać filmy na stronach internetowych i wzmocnić określony przekaz.

Marketing i PR

2 + 2 = 5 ? Taki wynik może dać jedynie wykorzystanie efektu synergii. Połączenie komunikowania treści przy pomocy wielu środków jednocześnie daje lepszy efekt niż suma wielu przekazów. Z pomocą przychodzą narzędzia stosowane w marketingu i działaniach PR.